Gizlilik Politikası

Müşterilerimizden alınan bilgiler, müşterilerimizin site hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanması amacıyla alınmış sabit bilgilerdir.

Falever.com, müşterilerine en iyi hizmet vermek adına e-posta, isim soyisim, telefon numarası gibi bilgileri sizin onayınızı alarak sisteme otomatik kaydeder. Hiçbir şirket, iş ortağı, kuruluş vb. üçüncü şahıslar ile bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz. Kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz.

Üyelik esnasında müşterilerimizden aldığımız telefon numarası ve e-mail gibi iletişim bilgileri; müşterilerimize fırsatlar hakkında bilgi vermek ve alınan hizmet nedeniyle size ulaşmak için kullanılmaktadır.

Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu 'Gizlilik Politikası' metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Müşterilerimizin kişisel bilgileri, Kullanım Koşulları sözleşmesinde yer alan kurallar çerçevesinde yasal mercilere gösterilebilir.

Müşterilerimizin kişisel bilgileri genel kullanıma açık olmayan güvenli ortamlarda saklanmaktadır. Falever.com müşterilerinin kişisel bilgilerini korumak için en üst düzey teknoloji standartlarından yararlanmaktadır.