SIK SORULAN SORULAR

Nasıl Fal Baktırabilirim?

Sitemizde fal baktırabilmek için; dilerseniz ana sayfadaki dilediğiniz danışmanlık türü seçeneklerinden birini seçerek, dilerseniz seçtiğiniz yorumcumuzun sayfasından direk fal gönderme adımlarını kullanabilirsiniz. Uzmanlarımızın yorum türleri profillerinde yer almaktadır. Buna göre sesli, telefonla, yazılı gibi uzmanımızın uygun olduğu yorumlama türlerinden birini seçerek gönderim sağlayabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra falınız otomatik olarak yorumcularımıza iletilmektedir. Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, bize "İletişim" bölümünden ulaşabilir veya info@falever.com adresine mail atabilirsiniz.

Falım ne zaman yorumlanacak?

Falınızı yorumcunuza gönderdikten sonra yorumcunuz  yoğunluk derecesine göre en kısa sürede, astroloji tek soru bölümümüzde 6 saat içerisinde cevap verecektir. Astroloji detaylı analiz için randevu almanız gerekmektedir. Falınızı gönderirken uzmanımızın yoğunluk derecesini görebiliyor ve buna göre yorum sürenizi sistem üzerinden belirleyebiliyor olacaksınız. Belirlediğiniz süre içinde falınız seçtiğiniz uzmanımız tarafından yorumlanmaz ise danışmanlık alırken ‘havuza düşsün’ yada ‘iptal et’ seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Neden Üye Olmalıyım? / Üye Olmak Ücretli mi?

Üyelik hesabı oluşturmak ücretsizdir. Üye olarak, üyelerimize özel bölüm olan aldığınız hizmet  ile ilgili yorumcumuza sorunuzu gönderebilir, yorum ve puanlama yapabilirsiniz. Üyelerimize özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Havuz sistemi nedir?

Havuz sistemi fallarınızın yorumcularımıza tanınan süre içerisinde yorumlanamaması halinde farklı bir yorumcu tarafından yorumlanmasını sağlayan bir sistemdir. Falınızı gönderdiğiniz yorumcunuzu beklemek istemeniz halinde bu seçeneği işaretlemeyerek kendisini bekleyebilirsiniz. Fakat falınızın seçtiğiniz süre içerisinde yorumlanmasını istediğiniz zaman bu seçeneği işaretleyebilir, bu süre zarfında yorumlanmayan falınızı uygun konumdaki farklı bir yorumcu tarafından yorumlanmasını kabul edebilirsiniz. Bu durumda falınız sistem tarafından otomatik olarak uygun konumdaki farklı bir yorumcumuza aktarılacak, yorumlanarak hesabınıza gönderilecektir. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefonla, Sesli, Yazılı Yorumlar Nasıl çalışıyor?

Danışmanlık almak istediğiniz uzmanımız  telefonla, sesli yada yazılı seçeneklerinden hangisinde hizmet veriyorsa size uygun olan hizmet türünü seçebilirsiniz. Telefonda hizmetimiz tarot ve kahve kategorilerinde 10 dk , numeroloji ve astroloji tek soru bölümünde 15 dk, astroloji detaylı yorumda ise 60 dk ile sınırlıdır. Süreniz dolduğunda yeterli krediniz var ise görüşmeye devam edebilirsiniz. Dakika ücretlendirmeniz seçtiğiniz uzmanın kredisiyle orantılıdır. Örn, uzman kredisi 500 ise paket harici görüşme dakika ücreti 50 kredi olacaktır. Yok ise telefonla görüşmeniz belirtilen süreler ile sınırlı olacaktır. 

Sesli danışmanlık hizmetimiz uzmanımızın ses kaydı ile gerçekleşmektedir. Sesli danışmanlıklar 7-10 dk arasındadır. 

Yazılı danışmanlık hizmetimizde uzmanımız sorunuzu yazılı olarak yanıtlamaktadır. 

Satın Aldığım Kredilerim Ne Olur?

Satın aldığınız paket uzmanın kredi miktarından fazla ise kalan krediniz hesabınızda daha sonra kullanmak üzere saklanmaktadır. Örn;1000 kredi satın aldınız, 800 kredi danışmanlık hizmeti aldınız. Kalan 200 kredinizi hesabınızda görüntüleyebiliyor olacaksınız.

İptal/ İade koşulları Nelerdir?

Satın aldığınız hizmetin iptal yada iadesi bulunmamaktadır. Bu konuda memnuniyetiniz Falever güvencesi altındadır. Danışmanlık hizmetinizi alırken belirlenen sürede danışmanlık hizmetinizin karşılanmaması  durumunda ‘ falım iptal olsun yada  havuza düşsün’ seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. İptal seçeneğini tercih etmeniz durumunda satın aldığınız kredi miktarı hesabınıza iade edilir. Dilediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi tüm banka ve kredi kartlarıyla 3D Güvenlikli sistemimiz üzerinden sağlayabilirsiniz.